EĞİTİMİN YENİ ÇAĞI

Peki Games ileBaşarı çok eğlenceli!

Peki Games oyunları ile öğrenciler derslerine çalışsın. Siz de anlık detaylı analizler ve periyodik raporlamalarla eğitimini yakından takip edin.

Peki Games

Analiz Algoritmaları ile Öğrenimi Artıran Eğitim Uygulamaları

Alanında Uzman Eğitimci Kadromuz İle Peki'nin Dünyası

Peki'nin alanında uzman eğitimci kadrosu ile geliştirdiği uygulamaları ile öğrenciler, oyun oynarken Peki'nin eğlenceli dünyasını keşfediyor ve bir yandan akademik başarısını artırıyor.

DETAYLI BİLGİ EKİBİMİZ

Peki Abonelik Sistemi

PEKİ GAMES

Youtube Kanalı

Peki Games oyunları ile öğrenciniz ders öğrenimini oyun ile sağlasın. Siz de detaylı analizlerle öğrencinizin ilerlemesini izleyin. Peki Games oyunları ile öğrenciniz ders öğrenimini oyun ile sağlasın. Siz de detaylı analizlerle öğrencinizin ilerlemesini izleyin

TÜM VIDEOLAR

App Store ve Play Store'da!

Uygulamalarımız

EĞİTİMCİ YORUMLARI

Peki'yi Deneyen Öğrenci Ve Velilerimiz Yorumluyor

Peki Hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

En basit tabiri ile oyunlaştırılmış eğitim uygulamaları olan Peki Games; öğrenciye ders çalışmanın keyifli bir alternatifini sunuyor. Peki Games uygulamalarında yer alan soruları çözen öğrenciler, bir yandan oyun oynamanın keyfini çıkarırken diğer taraftan ders çalışarak hem akademik başarısını artırıyor hem de sınavlara hazırlanıyor.

Peki Games'in amacı; klasik öğrenme yöntemlerinden sıkılan ortaokul öğrencilerine eğlenceli bir ders çalışma alternatifi sunarak, onların akademik başarılarını artırmaya yardımcı olmaktır. Peki Games uygulamalarında yer alan oyunlar ile öğrenciler sadece ders çalışmakla kalmıyor; hangi derse yatkın olduğunu, soruları ne kadar sürede çözebildiğini, hangi konularda, hangi derslerde eksik olduğunu ve daha birçok şeyi keşfedebiliyor. Sadece öğrenciler değil bu verileri öğretmenler ve veliler de anlık olarak izleyebiliyor.

Peki Games bir uygulamadan çok daha fazlası. Geliştirdiğimiz yapay zeka algoritmaları ile öğrenciyi daha yakından tanıyor ve eğitimine katkıda bulunuyoruz. Öğrencilerin ders başarısını, bloom taksonomisini (öğrencinin bilişsel ve duyusal alanlardaki öğrenme hedeflerini), branş okuryazarlığını, zeka tipi ve yönelimini ve daha birçok şeyi bu yapay zeka algoritmaları sayesinde izleyebiliyoruz. 

Peki Games uygulamasındaki oyunlarda yer alan yaklaşık 30.000 özgün soruyu çözen öğrenci; oyun oynarken hem oyunda ilerliyor hem de Türkçe, İngilizce, Matematik, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilgiler derslerine çalışma imkanı buluyor. Bu sayede ders tekrarı da yapabilen öğrenci, sınavlara hazırlanabiliyor. Ayrıca öğrenciler için hazırladığımız video ve görsel içeriklerle öğrenciler derslerini pekiştirme imkanı buluyor.

Peki Games uygulamalarında yer alan oyunlar; 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf ve 8. sınıf ortaokul öğrencileri için uygundur.
 

Peki Farm, Peki Land ve Peki Worm uygulamalarımızı IOS ve Android sisteme sahip tüm telefon ve tabletlerden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Peki Games uygulaması içerisinde yer alan sorular, alanında uzman eğitimci ve akademisyenler tarafından hazırlanmıştır.

Peki Games uygulamasında yer alan içerikler tamamen M.E.B müfredatına uyumlu olarak hazırlanmıştır.

Ekibimizde 26'sı tam zamanlı olmak üzere alanında uzman 52 kişi çalışıyor. Ekibimiz yazılım mühendisleri, veri analistleri, grafik tasarımcılar, sosyal medya uzmanları, video üreticiler, branş öğretmenleri, ses-efekt üreticiler, metin yazarları, proje yöneticileri ve ölçme-değerlendirme uzmanlarından oluşuyor.

Ankara, İzmir, İstanbul, Üsküp ve Urla'daki ofislerimizde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Blog ve Haberler

Peki Games İçeriklerine Ulaşabilirsiniz